Poradnia chorych na boreliozę, lekarz ILADS

Poradnia dla chorych na boreliozę udziela niezbędnych porad wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania naukowe dedykowane walce z boreliozą. Wykorzystanie testów i paneli DNA pozwala lekarzom na stosowanie bardzo precyzyjnych metod leczenia. 

Porad lekarskich i konsultacji udzielają:

dr n. med JACEK DZIECIUCH spec. neurolog 

czwartek godz. 9:00-14:00
Cena wizyty 150 zł

 

LEKARZ ILADS lek. med. ANNA WICHEREK  internista, spec. medycyny rodzinnej

sobota godz. 10:00-12:00
Cena wizyty 250 zł

Dr Anna Wicherek - jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Na co dzień prowadzi własną prywatną praktykę lekarską, w ramach której udziela porad z zakresu chorób metabolicznych, zaburzeń hormonalnych oraz chorób autoimmunizacyjnych. Od wielu lat pracuje w POZ jako lekarz rodzinny, pracowała także w oddziale internistycznym i hospicjum domowym. Jest członkiem Kolegium Lekarzy Rodzinnych. W swojej praktyce, szukając przyczyn wielu chorób przewlekłych, stosuje elementy medycyny niekonwencjonalnej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę zarówno na szkoleniach medycznych, ziołolecznictwa, psychologicznych jak i dietetycznych i coachingowych. Była również szkoleniowcem w AJWEN i pisze artykuły dla pacjentów do lokalnej prasy.

O sobie mówi: „Dla mnie najważniejsze jest być skuteczną w uzdrawianiu moich pacjentów, szczęśliwy pacjent - to szczęśliwa ja...: ‘ 
Dr Anna Wicherek - pogromca przewlekłych infekcji  z holistycznym podejściem do każdego pacjenta,  zajmuje się głównie :

  • boreliozą i chorobami odkleszczowymi
  • kandydozą
  • infekcjami pasożytniczymi
  • chorobami autoimmunizacyjnymi

 

FITOTERAPEUTKA Pani ANNA BOBER

Koszt wizyty wynosi 150 zł.
Szczegółowe informacje pod adresem:  http://alchemilium.pl

 

Wizyty  w Poradni  Chorób Odkleszczowych odbywają się w Centrum Badań DNA ul. Ściegiennego 20 w Poznaniu.

Rejestracja Pacjentów odbywa się telefonicznie (tel. 509658006, 530784239), lub poprzez wiadomość e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Powstanie poradni Chorób Odkleszczowych jest rezultatem wzrostu ilości zachorowań na choroby przenoszone przez kleszcze, jaki odnotowuje się w ostatnich latach. Zlokalizowanie jej przy laboratorium oferującym najszerszą diagnostykę w tej grupie zakażeń zapewni Pacjentom najwyższą jakość pod względem identyfikacji zakażeń oraz stosowanej, skutecznej terapii. 

Poradnia Chorych na Boreliozę i Choroby Odkleszczowe powstała w 2011 roku. Zakończenie realizacji projektu dofinansowanego z działania 1.4 POIG oprócz wdrożenia największej w kraju oferty diagnostyki chorób przenoszonych przez kleszcze zaowocowało również powstaniem Poradni Chorych na Boreliozę i Choroby Odkleszczowe.

Zapoznaj się z aktualną ofertą w badaniach i leczeniu chorób przenoszonych przez kleszcze.

 

 

 

Twitter