3 grudnia 2021

Centrum Badań DNA zaprasza na wykonanie testów genetycznych na obecność koronawirusa COVID-19 metodą RT LAMP. Dzięki profesjonalnym, szybkim i tanim testom każdy może sprawdzić i dowiedzieć się, czy jest zdrowy i może bezpiecznie spędzić weekend lub Święta Bożego Narodzenia z całą rodziną.

 

Dwugenowy test CBDNA RT LAMP RAPID TEST jest wykonywany genetyczną szybka metodą RT LAMP. Test jest bardzo precyzyjny, wykrywa wszystkie mutacje koronawirusa. Stale monitorujemy pojawiające się nowe warianty wirusa i sprawdzamy ich wykrywalność naszym testem RT LAMP. Dzięki temu jesteśmy pewni ze ma on tą samą skuteczność w przypadku mutantów koronawirusa.

Czułość testu RT-LAMP, czyli wiarygodność, jest nawet wyższa od testów genetycznych wykonywanych metodą RT PCR oraz testów antygenowych, których wiarygodność diagnostyczna jest poniżej 50%. RT LAMP, jako metoda izotermicznej amplifikacji sprawdza, się w diagnostyce genetycznej już od 20 lat

Testy wykonywane metodą RT LAMP są również pozytywnie zaopiniowane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. Test został nagrodzony prestiżową międzynarodową nagrodą Go Global Awards. Nagrody przyznawane są od 1989 roku przez International Trade Council z siedziba w Waszyngtonie.

Koszt wykonania testu można wykonać już od 199 złotych. Wynik testu jest przekazywany maksymalnie do 24 godzin drogą mailową oraz sms-em.

Zapisz się na test CBDNA RT LAMP RAPID TEST w wybranym mieście:

 

Test RT-LAMP – Poznań, Ściegiennego 20   

Test RT-LAMP – Poznań, MTP   

Test RT-LAMP – Poznań – Lotnisko Ławica   

Test RT-LAMP – Warszawa, pl. Defilad 1   

Test RT-LAMP – Warszawa – Lotnisko Modlin   

Test RT-LAMP – Kraków – Lotnisko Balice   

Test RT-LAMP – Katowice, Silesia City Center   

Test RT-LAMP  – Wrocław, CH Borek   

Test RT-LAMP – Wrocław, Rdestowa 5