Centrum Badań DNA wprowadziło niezwykle przyjazny system MediRaty, który pomaga sfinansować każde oferowane przez nas badanie. Dzięki wprowadzonej ofercie MediRaty oszczędzają Państwo czas – podstawowa zasada to szybka decyzja i brak zawiłych formalności. Bez ponoszenia kosztów otrzymują Państwo ofertę pożyczki, a jedynym wymaganym dokumentem jest potwierdzenie osiąganego dochodu. Kwota finansowania od 500 do 50 000 złotych.

Umowa jest podpisywana w domu lub w miesjcu Państwa pracy – w obecności kuriera – i od razu wraca do centrali Ratalnie.com. Środki na leczenie są przelewane na konto kliniki niezwłocznie po otrzymaniu poprawnie podpisanych dokumentów. Możliwe okresy kredytowania to 6, 12, 24, 36, 48 i 60 miesięcy. 

Główne zalety systemu ratalnego MadiRaty:

– minimum formalności,
– decyzja w ciągu 30 minut od nawiązania kontaktu,
– brak wstępnych opłat,
– akceptacja zróżnicowanych źródeł dochodu,
– kwota finansowania od 500 do 50.000 zł,
– okres kredytowania do 60 miesięcy,
– zabezpieczenie spłaty pożyczki w ramach promocyjnego ubezpieczenia.

Jak działa system ratalny?

1. Pacjent samodzielnie lub wspólnie z lekarzem wybiera z oferty Centrum Badań DNA odpowiedni test.
2. Ratalnie.com kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową, po czym Pacjent otrzymuje ofertę.
3. Do Pacjenta przyjeżdża kurier w celu podpisania umowy.
4. Środki finansowe są następnie przelewane na konto Centrum Badań DNA.

Skorzystaj z kalkulatora, który precyzyjnie poinformuje o wysokości miesięcznych rat: 

Koszt standardowego finansowania usług medycznych o wartości 1 000 zł wyniesie miesięcznie 10 zł. Oprocentowanie wynosi 0%, nie jest pobierana prowizja za finansowanie:

– oferta jest skierowana do tych Pacjentów, którzy posiadają zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową (w bazach bankowych: BIG, BIK, KRD itp.).
– akceptujemy różne źródła dochodu, łącznie już od 1 tys. zł,
– okresy spłaty: 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy w ratach równych (annuitetowych),
– wartośc finansowania do 50 tys. zł,
– w przypadku zbyt małej zdolności kredytowej wnioskodawcy/Pacjenta akceptujemy osobę trzecią, która będzie zobowiązana do spłaty (nie musi być spokrewniona z Pacjentem),
– minimum dokumentów potwierdzających dochody.

Złóż wniosek o MediRaty on-line

Firma ratalnie.com umożliwiła składanie wniosków o MediRaty on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora. Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu.

Dzięki tej aplikacji Pacjent, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut!

Elektroniczny system składania wniosków

Kontakt w sprawie systemu MediRaty:

Konsultanci i Doradcy Pacjenta

tel. 22 266 83 70
tel. 801 000 265 (pon.-pt. 8.00-19.00)
e-mail: pok@mediraty.pl