Witamy na naszym blogu i zapraszamy do lektury!

 

Misją naszego bloga jest dostarczenie rzetelnych i aktualnych informacji ze świata genetyki. To miejsce, gdzie znajdą się ciekawe artykuły, wywiady i podcasty z zakresu naszej specjalizacji tj. z genetyki medycznej, epigenetyki, nutrigenomiki czy bioinformatyki. Lata pracy w genetyce pokazały nam, jak obecnie dużo się dzieje w tej dziedzinie. Chcemy pokazać Wam jej piękno i pomóc odnaleźć się w gąszczu informacji.

 

Wraz z zespołem redakcyjnym skupimy się na ciekawostkach i nowych odkryciach w tych obszarach. Do współtworzenia bloga zaprosiliśmy również wiele instytutów naukowych, fundacji, stowarzyszeń, specjalistów, a także pacjentów. Chcemy, aby było to miejsce wymiany informacji i ciekawych dyskusji, do której zapraszamy zarówno profesjonalistów, tj. lekarzy i biotechnologów, jak i pacjentów. To właśnie determinacja i ciężka praca tych wszystkich ludzi sprawia, że nauka tak prężnie wciąż się rozwija.

 

Będziemy bardzo ciekawi Waszych pierwszych wrażeń i opinii. Jeżeli interesuje Was jakiś ciekawy temat – dajcie nam znać piszcie do nas! Ten blog jest dla Was, Drodzy Czytelnicy, i z Waszą pomocą będziemy tworzyć coraz lepsze artykuły i poruszać ciekawe zagadnienia. Czekamy na Wasze komentarze!

 

W imieniu całego zespołu życzę miłej lektury,

Magdalena Ciesielska