Sekwencjonowanie DNA metodą Sangera

Standardowe sekwencjonowanie DNA (jednostronne ze startera forward lub reverse)
Usługa obejmuje przygotowanie reakcji sekwencyjnej z użyciem starterów dostarczonych przez klienta lub starterów standardowych dostępnych w Pracowni Sekwencjonowania. Wyniki przedstawione są w formie dokumentu .abi lub .ab1. Gwarantujemy długość odczytu sekwencji od 250 nukleotydów do 500 – 600 nukleotydów.

Sekwencjonowanie długich fragmentów
Usługa obejmuje przygotowanie reakcji sekwencyjnej z użyciem starterów dostarczonych przez klienta lub starterów standardowych dostępnych w Pracowni Sekwencjonowania. Wyniki przedstawione są w formie dokumentu .abi lub .ab1. W przypadku matryc o dobrej jakości gwarantowana długość odczytu do 1100 nukleotydów.

Składanie sekwencji forward i reverse
Usługa obejmuje sekwencjonowanie DNA matrycy ze startera forward i reverse dostarczonych przez klienta, a następnie na złożeniu otrzymanych wyników sekwencjonowania w jeden kontig oraz porównaniu z sekwencją wzorcową. Wynik jest wydawany w postaci pliku tekstowego.

Sekwencjonowanie DNA na płytkach 96 dołkowych

Oczyszczenie gotowej reakcji sekwencjonowania
Usługa obejmuje oczyszczenie reakcji sekwencyjnej przygotowanej przez klienta na kitach DYEnamic ET terminator cycle sequencing kit i ABI PrismTM BigDyeTM Terminator Cycle Sequencing kit oraz bezpośredni odczyt na sekwenatorze.

Odczyt przygotowanej i oczyszczonej samodzielnie reakcji

Oczyszczenie produktu PCR

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: sekwencjonowanie@cbdna.pl

ZALOGUJ SIĘ