8 września 2021
Nasz zespół w dniu dzisiejszym został wzmocniony o dwóch menagerów, z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży, marketingu i zarządzaniu.
Witamy Panów w zespole!
1. Pan Tomasz Dąbrowski
Manager sprzedaży z blisko 15 letnim doświadczeniem w handlu oraz ponad 10 letnim na stanowiskach kierowniczych. Absolwent Politechniki Poznańskiej. Specjalizuje się w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi przedstawicieli medycznych. Doświadczenie sprzedażowe zdobywał pracując m.in. w Roche Diabetes Care Polska sp. z o.o. na stanowisku przedstawiciela medycznego. Bogate doświadczenie managerskie uzyskał na stanowiskach kierowniczych w Roche Diabetes Care Polska sp. z o.o., Oleofarm Sp. z o.o., Procardia Medical Sp. z o.o. oraz Curtis Health Caps sp. z o.o. Na co dzień w życiu zawodowym stawia sobie ambitne cele, poszukuje nowych wyzwań oraz możliwości rozwoju.
2. Pan Michał Pater
Manager z dużą wiedzą o rynku farmaceutycznym, medycznym oraz genetycznym w Polsce i bardzo dobrą znajomością biznesu. Magister biotechnologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pracownik Instytutu Genetyki Człowieka PAN. Doświadczenia z zakresu wdrażania strategii sprzedażowych, doradztwa biznesowego w zakresie marketingu i sprzedaży nabył w toku współpracy z Rottapharm/Madaus Poland oraz Farmacol, gdzie piastował stanowiska Sales Managera, General Managera, Dyrektora ds. Rozwoju Sprzedaży Marki Własnej czy Dyrektora Zarządzającego (Noster Pharma). Współtworzył i rozwijał start-up pod marką Krąg Zdrowia – projekt dotyczył budowy sieci partnerskiej polskich prywatnych placówek medycznych. Interesuje się rozwiązaniami IT, literaturą oraz jazzem.
Przed naszym nowym działem sprzedaży ambitne cele i plany komercjalizacji na rynkach krajowych i zagranicznych.