Adnotacja wariantów (Variant Annotation)

Jako dynamicznie rozwijające się Laboratorium Molekularne, mamy przyjemność zaoferować Państwu nasze usługi w zakresie adnotacji wariantów. Nasze narzędzia do adnotacji wariantów nie tylko dostarczają precyzyjne wywołania wariantów, ale również umożliwiają dostęp do szczegółowych danych pomocniczych dla tych wariantów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  1. Definicję Wariantu, Miarę Prawdopodobieństwa, Genotyp: Nasze narzędzia gwarantują precyzyjne zdefiniowanie wariantu, zapewniają miarę prawdopodobieństwa wariantu oraz dokładnie określają genotyp.
  2. Identyfikacja Genu: Nasze usługi obejmują identyfikację genu, który pokrywa się z wariantem.
  3. Lokalizacja Wariantu w Eksonie: Potrafimy precyzyjnie określić, czy dany wariant znajduje się w eksonie.
  4. Lokalizacja Wariantu w Regionie Kodującym: Nasze narzędzia potrafią określić, czy wariant znajduje się w regionie kodującym.
  5. Określanie Błędów Aminokwasów: Jeśli mamy do czynienia z SNV, nasze narzędzia potrafią określić, czy kodowany aminokwas jest błędny.
  6. Lokalizacja Wariantu: Z naszą pomocą, będziecie Państwo wiedzieć, czy dany wariant jest przed czy po granicy eksonu/intronu.
  7. Insercje i Delecje: Jeśli wariant dodaje lub usuwa nukleotydy, jest przez nas opisywany jako insercja lub delecja.

Nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów, a nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i służyć wsparciem na każdym etapie projektu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania, oferując usługi na najwyższym poziomie.