konsultacje on-line

Nasi specjaliści

Dietetyk kliniczny, nutrigenetyk - konsultacje CBDNA

Magdalena Ciesielska - specjalista ds. nutrigenomiki i nurigenetyki

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka Kliniczna oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Biologia Molekularna. Specjalista ds. nutrigenomiki i nurigenetyki, w trakcie specjalizacji z psychoepigenetyki i psychobiologii. Pasjonatka epigenetyki, neurobiologii, nutripsychiatrii, medycyny holistycznej i funkcjonalnej. Jest członkiem wielu towarzystw naukowych. Posiada ponad 12-letnie doświadczenia w pracy w gabinecie z osobami borykającymi się m.in. z chorobami autoimmunologicznymi, metabolicznymi, hormonalnymi, gastroendokrynologicznymi, genetycznymi i neurologicznymi. Uczestniczka ponad 100 szkoleń, kursów oraz konferencji z dziedziny dietetyki klinicznej, medycyny i biologii. Swoje umiejętności praktyczne w zawodzie dietetyka klinicznego nabywała praktykując w specjalistycznych szpitalach, klinikach i przychodniach, instytucjach naukowych w Lublinie, Warszawie, Radomiu, Krakowie i Poznaniu. Założycielka Poradni Dietetycznej Life&Diet, prężnie działającej w latach 2011-2021 w Radomiu oraz Krakowie. Na codzień pracuje w Centrum Badań DNA jako pracownik naukowy, dietetyk kliniczny i nutrigenetyk. W ostatnich 2 latach odbyła szkolenia z zakresu neurobiologii, genetyki na UAM, UMP, UPP w oraz staż w Zakładzie Neuroonkologii Molekularnej w Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu. W roku 2011-2012 otrzymała Stypendium Ministra Nauki. Obecnie w swoich badaniach i nauce koncentruje się na tematach związanych z epigenetyką, neurobiologią, chorobami autoimmunologicznymi oraz gastroenterologią.

trener personalny - konsultacje , plany treningowe

Krzysztof Blank - trener personalny

Dyplomowany instruktor kulturystyki i piłki nożnej - Trener Personalny w Państwowej Akademii Sportu w Warszawie - Magister AWF Biała Podlaska - Licencjat Fizjotrapii - Czynny zawodnik piłki nożnej od 20 lat - Pasjonat trudnych biegów i zdrowego żywienia Współtwórca Warsztatów Dietetycznych, Sportowych. Vice Trener Roku 2016 w Polsce Półfinalista konkursu Trener Roku w 2015 roku Półfinalista konkursu Trener Roku Online w 2021 roku. Ukończone kursy i szkolenia: CrossCore / Indoor Cycling - Basic, licencja B / Kettlebells / Body Pump / Dietetyka i Suplementacja - poziom II, poziom III, poziom IV / Dietoterapia w praktyce - poziom I, poziom II, poziom III, poziom IV oraz wiele innych. Od najmłodszych lat związany jestem z szeroko pojętą aktywnością fizyczną. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodnicze wykorzystuję również w pracy jako trener personalny. Zawsze służę pomocą, chętnie dzielę się swoimi spostrzeżeniami z innymi ludźmi, jak również odpowiednio dobieram dietę i ćwiczenia do indywidualnych potrzeb Klienta. Szeroki wachlarz zajęć treningowych, który proponuję pozwala zapobiec nudzie i monotonności, przez co Ćwiczący mogą odpowiednio zrealizować swoje cele. Moim mottem jest: "Żyj tak, jakby jutro miał być koniec świata" - dlatego nie odkładaj niczego na później, tylko ćwicz systematycznie, a poczujesz się lepiej i osiągniesz swój cel.

neurobiolog- konsultacje pacjentow CBDNA

Bartosz Wasicki - neuroterapeuta

Magister neurobiologii, kierunku prowadzonego przez 4 Poznańskie uczelnie: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Przyrodzniczy oraz Akademię Wychowania Fizycznego. Pasjonat neurofizjologii i neuroanatomii, który ciągle poszukuje powiązań i zależności,występujących w ludzkim ciele, a zwłaszcza w układzie nerwowym. Miłośnik aktywnego stylu życia, od 6 lat zawodnik Street Workout'u, który wdraża skutecznie w życie powiedzenie "w zdrowym ciele zdrowy duch". Trener medyczny i neuroterapeuta, który w gabinecie walczy z bólem i różnymi dysfunkcjami w ciele swoich pacjentów. W jego ręce wpadają osoby z bólami specyficznymi jak i z bólem o nieznanym pochodzeniu. Problemy aparatu ruchu, zaburzenia wisceralne, problemy ze snem regeneracją to tylko niektóre z przypadków, które Bartek bierze na warsztat w pracy ze swoimi podopiecznymi. Cała gama narzędzi jak choćby kinezjologia stosowana czy terapia nerwowa tylko przyspieszają proces diagnozowania i uwalniania od bólu. Bartek doskonale wie, że każdy pacjent to inna przeszłość, historia kontuzji i inne doświadczenia życiowe stąd też do każdej osoby podchodzi indywidualnie.

dr n. med. Renata Posmyk - specjalista genetyki klinicznej

Członek Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. W latach 2001–2009 była asystentem/wykładowcą w Zakładzie Genetyki Klinicznej UMB oraz lekarzem w Poradni Genetycznej UDSK. Odbyła wymagane staże krajowe i zagraniczne oraz kursy specjalistyczne, a w roku 2007 zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu genetyki klinicznej. Od 2009 roku pracuje w Poradni Genetycznej „Genetics” oraz w Klinice Perinatologii UMB. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, kursach i konferencjach.