Buduj swoją zdrową przyszłość

W naszej ofercie znajduje się ponad 250 badań i testów diagnostycznych wykonywanych metodami genetycznymi i immunologicznymi. Nasze laboratoria wykonują testy i badania wykrywające Covid-19, infekcji układu moczowo-płciowego, infekcji układu oddechowego, chorób przenoszonych przez kleszcze, wirusowego zapalenia wątroby, chorób genetycznych oraz genetycznego ustalania ojcostwa.

 

Informujemy, że w dniach 1.05.2023r. – 3.05.2023r.

laboratorium jest nieczynne. 

 

CENTRUM BADAŃ DNA

Nasza oferta

Nasze nowoczesne laboratorium genetyczne i immunologiczne wykonuje bardzo szeroką gamę profesjonalnych  badań diagnostycznych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz wybraną kategorię badań i testów lub przejdź bezpośrednio do naszego sklepu internetowego.

helisa DNA, badania i testy DNA

Badanie genomu człowieka

Badanie WGS (Whole Genome Sequencing) obejmuje analizę całego genomu. Badanie WES (Whole Exome Sequencing) umożliwia sekwencjonowanie całego eksomu, czyli części kodujących wszystkich znanych genów człowieka w ramach jednej analizy.

Testy Covid-19

RT-PCR, RT-LAMP, szybkie testy antygenowe można zrealizować w 5 miastach w Polsce: Warszawa, Warszawa Modlin, Poznań, Poznań Ławica, Kraków Balice, Wrocław i Katowice.

badanie kleszcza CBDNA

Badania kleszcza i chorób odkleszczowych

Badania serologiczne, EliSpot, Real Time PCR - borelioza, odkleszczowe zapalenie mózgu oraz inne choroby przenoszone przez kleszcze. Badania kleszcza.

laboratorium Centrum Badan DNA

Badania na infekcje moczowo - płciowe

Infekcje moczowo - płciowe np. HPV, wirus opryszczki HSV, rzeżączka, chlamydioza

badania genetyczne CBDNA

Predyspozycje do nowotworów

Wynik badania genetycznego nie mówi o aktualnym stanie zdrowia. Stwierdzenie obecności mutacji genetycznej nie jest równoważne z występowaniem choroby w danym momencie.

badanie genetyczne Testy DNA

Choroby i predyspozycje genetyczne

Wynik badania genetycznego nie mówi o aktualnym stanie zdrowia. Stwierdzenie obecności mutacji genetycznej nie jest równoważne z występowaniem choroby w danym momencie..

ustalenie ojcostwa, Test DNA

Ustalenie ojcostwa

W Centrum Badań DNA istnieje możliwość wykonania badań dotyczących ustalenia pokrewieństwa (testy na ojcostwo, testy na podstawie mikrośladów, profil genetyczny)

badania genetyczne roslin, testy DNA alergie

Badania na alergie

Panel atopowy - 30 alergenów, Panel Egzema, Panel Insect, Panel pokarmowy, Panel wziewny, Panel mleko + gluten, Panel celiakia IgA + Total

testy DNA zdrowe cialo i umysl

Strefa Wellness - zdrowie sport i dieta

Metabolizm tłuszczów, Nadwrażliwość na sól, Nietolerancja kofeiny, Nietolerancje pokarmowe, NutriFit, NutriFood, NutriGene, predyspozycje do cellulitu i inne.

Pasożyty układu pokarmowego

Panel pełny na pasożyty układu pokarmowego, helminty jelitowe, pierwotniaki jelitowe

RT-LAMP

CBDNA RT LAMP RAPID TEST to 2-genowy test genetyczny o wysokiej czułości wykrywający koronawirusa SARS-CoV-2 wykorzystujący metodę RT LAMP. Test charakteryzuje się bardzo wysoką czułością diagnostyczną powyżej 97%, co oznacza że wykrywa wirusa w niemal 100% pozytywnych próbek
Dowiedz się więcej

Odbiór wyników

Wykonałeś/aś badania i chcesz odebrać wyniki?
Kliknij tutaj

Procedury badawcze

Naszym priorytetem jest jakość świadczonych usług i wykonywanych badań. Dbamy o ich rzetelność, bezstronność i terminowość. Szczegółowo dokumentujemy przebieg każdego badania, gwarantując poprawność, powtarzalność i prawidłową interpretację wyników. Wszystkie badania wykonywane są przez wykwalifikowanych diagnostów laboratoryjnych.
Dowiedz się

Badania DNA mają szerokie zastosowanie ze względu na swoją dokładność i rzetelność wyników. Dzięki rozwojowi tej metody staje się ona coraz bardziej powszechna w diagnostyce medycznej na całym świecie. 

Diagnostyka weterynaryjna

badania genetyczne

W naszym nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym skupiamy się na szeroko rozumianej diagnostyce weterynaryjnej. Oferujemy badania genetyczne psów, kotów i ptaków lekarzom weterynarii, hodowcom oraz prywatnym właścicielom zwierząt.

badania genetyczne psow i kotow
Testy DNA kotów i psów
pexels-ricardo-ortiz-7369962
0
lat doświadczenia
0
wykonanych testów
0
testów i badań w ofercie CBDNA
0
lokalizacje w Polsce

Centrum badań dna

Centrum Badań DNA, to ośrodek badawczo-diagnostyczny, założony w 2006 roku, którego celem jest wdrażanie i oferowanie nowoczesnych technologii w zakresie analiz DNA, a tym samym wprowadzenie na rynek najnowocześniejszej diagnostyki medycznej.

Firma prowadzi własne prace badawcze i współpracuje z wieloma ośrodkami i instytucjami naukowymi i diagnostycznymi z całego świata. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i metody badawcze oraz gwarantujemy najwyższy, światowy poziom oferowanych usług.

Centrum Badań DNA działa zgodnie z ogólnymi wymaganiami dotyczącymi kompetencji laboratoriów badawczych oraz wprowadza w swoim laboratorium standardy postępowania zgodne z wymaganiami normy ISO 9001:2008.

 

Profesjonalizm

Jesteśmy na polskim rynku ponad 16 lat. Nasze usługi realizujemy z najwyższą dbałością o precyzję i rzetelność. Zdrowie jest naszym priorytetem.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych na każdym etapie procesu.

Niezawodność

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja pacjenta, dlatego dbamy o jakość naszych usług.

Certyfikat jakości ISO Centrum Badań DNA
Certyfikat jakości Covid19
Certyfikat jakości badań CBDNA- Covid 19
Ustalenie ojcostwa, test DNA - certyfikat GEDNAP 41

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Wykonałeś/aś u nas test na obecność Covid-19 lub inne badania? 

Naszym celem jest świadczenie usług chętnie polecanych innym. Twoja ocena jest bardzo cenna zarówno dla nas w celu doskonalenia naszych usług jak i klientów, szczególnie jeśli jest Pani/Pan zadowolony/a z przebiegu naszego świadczenia. Będziemy bardzo wdzięczni za tę życzliwą pomoc.

Aktualności

Najnowsze informacje

odwolanie MAriusza Hermana

Zakończenie współpracy

W dniu 1 kwietnia br. Walne Zgromadzenie wspólników CBDNA podjęło decyzje o odwołaniu Pana Mariusza Hermana z funkcji członka Zarządu i zakończeniu z nim współpracy.

Czytaj więcej »